Hakkımızda

image

ÇEVTEK Çevre Sağlığı Hizmetleri Kimyevi Maddeler San. Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz 2012 yılında uzman görüşlere bağlı kalarak gıda ve tarım sektöründeki çeşitli hijyen sorunlarına çözüm getirmeyi amaç edinerek kurulmuştur.

Firmamız dezenfektan, deterjan ve veteriner ilaç müstahzarları sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sağlık Bakanlığının izniyle faaliyet göstermektedir.
İzin No : 75947/213

Çevtek Çevre Sağlığı Hizmetleri Kimyevi Maddeler San.Tic.Ltd.Şti Hijyen ve Temizlik çözümleri sunan bir firmadır. Çevtek Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak,İnsan ve insan sağlığını etkileyen gıda ve gıdaya temas eden işletme ve alanlarda Haşere kontrol hizmetleri, Gıda Güvenliği ile alakalı Dez-Kim’in Climax,Patoxy,Turchemicals markalı ürünleri ile Gıda Fabrikaları,Süt Çiftlikleri ve Süt üretim Alanlarının hijyen yönetimine,hayvan beslenmesine yönelik ürün,ekipman,hijyen ölçümü,eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile sektördeki tüm üreticilerimize hizmet veriyoruz. Her zaman yenilikçi,dürüst,kaliteli bir firma olmayı hedefleyen ÇEVTEK Türk Hayvancılığı ve Gıda sektörüne üstün kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

  • Toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde,
  • Müşteri memnuniyeti sağlamak,
  • Yasal mevzuatları ekipuygulamak,
  • Sürekli iyileştirici ve koruyucu yaklaşım ilkesi ile,
  • Güvenilir ürünler sunmaktır...
  • Etkili çalışması ile kesin çözümler ...

Haşere ile mücadele sektöründeki talep ve beklentileri, konuya uzman ve objektif yaklaşımla değerlendirmek; doğa ve insan sağlığını korumayı öncelikli görev bilmek,  takım ruhuna sahip kadromuz ile en son teknolojiyi yakından takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamak ve sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktır.

 CEV-TEK , güvenilirliğinden, kalitede sürekliliğinden, dürüstlüğünden, müşteri için en uygun fiyatı belirleme ilkesinden ve iş ahlakından ödün vermeden her zaman daha iyiyi hedefleyerek yoluna devam etmeyi bir görev bilmektedir.

Image 1 Image 1 Image 1

 


Çevre Sağlığı Hizmetleri Kimyevi Maddeler San. Tic. Ltd. Şti.

Zeynep Kamil Mah.Balcılar Yok No:14-D3 ÜSKÜDAR-İSTANBUL Tel:0216 532 64 75 Fax:0216 532 64 76