Hizmetlerimiz

Gıda Dezenfektan ve Hijyen Kimyasalları

E.coli, S.aureus, P.aeraginosa, C.albicans, Tbc (Tüberküloz) bakteri üzerinde %100 etkidir. Fungusit, sporisit özelliktedir. Geniş kullanım alanıyla, kısa süreli etki mekanizmasına sahiptir.

Hayvancılık Sektörü Dezenfektanları

Stafilikoklar, pesudomonas tipleri, sarmonella ve zarflı virüslere karşı etkilidir. Kısa süreli etki mekanizması ile geniş kullanım alanlarına sahiptir.

Temizlik Kimyasalları

Endüstriyel makinesi deterjanı ve parlatıcısı, bulaşık makinesi kireç sökücü, güçlü leke sökücü ön daldırma maddesi vb... ürünleridir.

Konut Hizmetlerimiz

Evinizde bulunan hertürlü haşerelere karşı ilaçlama . Bahçelerinizin periyodik ilaçlaması ... vb

Site İlaçlama

Haşere ve kemirgenler apartman ve site yaşamında büyük sorunlar teşkil etmektedir. Muhtelif kullanım alanlarında ve daire içlerinde haşere ve kemirgenlere sık sık rastlanmaktadır.. Fareler ve sıçanlar gibi kemirgenler en çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Kemirgenler toprak içlerinde yuvalarını kolayca yapabildikleri için sıklıkla sulanan site ve apartman bahçelerini yaşam alanı olarak seçerler.

Otel İlaçlama

Açık sözlü müşteri görüşleri ve anlık çevrimiçi yoruma açık ortamınızda zor kazanılan itibarınıza leke sürülmesi maddi ve manevi kayıplara yol açar. Tesisinizin doluluk oranını korumanıza yardımcı olmak için gerekli deneyime sahip bilgili eğitimli uzman kadrosuyla Pest size çözüm üretmeye devam edecektir.

 

Okul İlaçlama

Pest okullarda karşılaşılan benzersiz sorunları uzman yaklaşımı ile pestisitleri azaltarak daha çok çevreye duyarlı çözümler üreterek titiz hizmet kalitesiyle iç mekan hava kalitesini tehlikeye atmadan güvenilir uygulamaları hedef almıştır.

Ofis İlaçlama

Pest sürdürülebilirlik ihtiyacı olan işletmeler için Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) standartlarına uygun veya ileri düzeyde protokoller kullanarak haşere kontrol programı uygulamaktadır.

Hastane İlaçlama

Pest Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) onayladığı biyosidal ürünler kullanarak kimyasallara maruz kalma riskini en aza indirip hastalar ve personel için en güvenilir haşere kontrolü sağlamaktadır.

 

Çevre Sağlığı Hizmetleri Kimyevi Maddeler San. Tic. Ltd. Şti.

Zeynep Kamil Mah.Balcılar Yok No:14-D3 ÜSKÜDAR-İSTANBUL Tel:0216 532 64 75 Fax:0216 532 64 76